Nelikanttoruks kokkukäiv seina- ja evakuatsiooniredel

Jomy A J01 93x300kokkukaiv seina redelLäiketa alumiiniumivärvi  evakuatsiooniredel J01  on valmistatud anodiseeritud alumiiniumist ja meenutab kokkupandult vihmaveetoru ristlõikega 100x110mm.  Redelipulkade  kandevõime  450kg., ning kogu redeli kandevõime on 5000kg.Evakuatsiooniredelit saab avada igalt korruse tasandilt, ka siis kui esimese korruse avamehhanism on lukustatud,kuna lisaks manuaalsele avamismehhanismile võib teostada evakuatsiooniredeli avamist ka automaatika abil mille sensor on ühendatud maja avriisignalisatsiooniga.
Vajadusel on võimalik redel värvida mistahes tooniga RAL värvibukletist.

 

 

 

Moodulitena kokkukäiv seina- ja evakuatsiooniredele

Jomy moodul inimestegav2

Moodulredel on turvaline evakuatsiooniabinõu mis kokkupandavana ei ole korrusmaja fasaadil praktiliselt nähtav.

Evakuatsioooniredeli mooduleid saab kokku panna ülespoole tõstes ja avada allapoole lükates teleskoobi põhimõttel.Redeli töökorda seadmine käib mõne sekundi jooksul.

 

 

 

 

 

 

Kaitsevõrega seina- ja evakuatsiooniredel

kaitsevõrega seinaredelStatsionaarsed kaitsevarbadega evakuatsiooniredelid on konstrueeritud vastavalt ISO 14122-4 standardile ,ja on valmistatud anodiseeritud alumiiniumist.Redeli pulgad on libisemiskindlalt karestatud ning vertikaalsuunaliselt paikneb redeli keskel ovaalse ristlõikega toru et minimiseerida kukkumisriski.Kõik redeli elemendid on ümara või ovaalse ristlõikega ja kogu konstruksioonil puuduvad teravad nurgad.

 

 

 

 

Evakuatsiooniplatform

seinaredel platform

Vastavalt ISO 14122-4 standardi nõudele ei tohi ühes tükis olevad evakuatsiooniredelid olla pikemad kui 10m.

Pikemate redelite puhul tuleb redelid varustada iga 6m. järel asuva platformiga.

 

 

 

 

 

Teleskoopselt kokkukäivad seina- ja evakuatsiooniredelid

teleskoop seinaredel

Teleskoopredelite liikuvad järgud on tasakaalustatud vasturaskustega,nii et redeli lahtitõmbamine ja kokkulükkamine toimib väga kergelt.Teleskoopredelite konstruksioon võimaldab teda kasutada ka katustel.Teleskoopredeli järkude maksimaalne pikkus on 3000mm.

Teenindusredel (Ladder of servise)

Teenendusredel Mini-Jomy ei ole evakuatsiooniredel ja projekteeritud kandma väiksemaid raskusi. Mini-Jomy on valmistatud anodiseeritud alumiiniumist ja kokkupanduna moodustab 100x100mm. nelikantristlõikega toru kuju.

Iga redel kannab raskust kuni 450 kg ja kogu redeli kandevõime on 2500 kg.Redeli avanemiseks kasutataks kuni kaht avamishooba mida on võimalik lukustada.

Mini –Jomy teenendusredelit on võimalik seinaga paralleelset kui ka 90 C nurga